GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA

 

 

Gimnastyka słowiańska według tradycji białoruskiej stanowi system 27 pozycji. Siedem z nich  wykonujemy podczas zajęć w danym dniu. Może to być zgodne  ze wskazaniami astrologicznymi, wyliczonymi według horoskopu wedyjskiego. Możemy także losowo (poprzez wybieranie kart) lub intuicyjnie wybierać siedem pozycji na dany dzień. Najpierw uczymy się prawidłowo ćwiczyć i układać ciało, aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści na poziomie naszego ciała fizycznego: zdrowia, samopoczucia, urody, wdzięku.

            Jednak z czasem poprzez intymny kontakt z naszym ciałem, uczymy się odczuwać siebie wewnętrznie, poprzez energię i pobudzenie jej prawidłowego przepływu.

To poprzez zgrabne połączenie ducha, umysłu i ciała w gimnastyce słowiańskiej dedykowanej kobietom, dochodzimy do swojego potencjału, odblokowujemy się na swoją wielowymiarowość, która rozbudza w nas płodność, sprawczość, piękno, moc i głębsze zrozumienie. Są to te kobiece jakości, które nadają naszemu życiu pełnię i sprawiają, że nawiązujemy bliską wieź ze wszystkimi swoimi aspektami.

Współczesne zagubienie cywilizacyjne kobiet polega na tym, że utraciły one swoją kompletność. Dzięki gimnastyce kobiet ich duch, ciało i umysł odżywa w jedności. W twoim życiu może objawić się to na tysiące sposobów np. Ni stąd ni zowąd porzucasz znienawidzoną pracę, odnajdujesz miłość, namiętność, pokochujesz swoje ciało, wieloletnia choroba mija, czujesz intuicyjnie i widzisz więcej, albo nawiązujesz bliską relację z innymi kobietami.

            Podczas spotkań z gimnastyką słowiańską nie tylko wzmocnisz ciało, ale także poczujesz moc dobrych energii, nauczysz się głębokiego relaksu i znajdziesz przetrzeń, w której kobiety uzdrawiają  i wzmacniają się nawzajem. Proponowanej przez prowadzącą Madi gimnastyce słowiańskiej towarzyszy idea kobiecych kręgów, które "trzymają dla kobiet przestrzeń zrozumienia, wzrostu i wsparcia, abyśmy dumnie i lekko szły przez życie". Niezależnie ile masz lat, jakie doświadczenia za sobą i światopogląd ! Poprzez gimnastykę słowiańską odkryjesz to, co będziesz gotowa odkryć. Ponadto odczujesz niemal natychmaistowy wzrost endorfin. Naukowcy udowodnili, że tak jesteśmy skonstruowane, że wśród innych kobiet drastycznie wzrasta poczucie szczęścia każdej z nas.

 

Na zajęcia zabierz wygodny strój,  przylegającą bluzkę (stanik możesz zostawić w domowej szafie), pod stopy i kolana przyda się delikatny, niewielkich rozmiarów kocyk, nie zaszkodzi kilka łyków wody.

 

 

 

 

Przystań Artystyczna

Ul. Wergiliusza 47 b

60-461 Poznań